Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa sprzętu medycznego j.u.

zawarta 28 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 33 miesiące · Małopolskie, Tarnów

89 156 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa zestawów (pakietów) narzędzi specjalistycznych do kompletów nr 3 i 4 na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego w ramach Projektu KPO D1.1.1
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie · Tarnów
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 178A, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8732713732REGON 850052740zarejestrowana 6 stycznia 1993
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
318/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
33 miesiące
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (5)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL WOJEWÓDZKI IM.ŚW.ŁUKASZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARNOWIE i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa sprzętu medycznego j.u.” (ID 58afa921-9491-4f28-8582-e7ae3c2b98b7), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/58afa921-9491-4f28-8582-e7ae3c2b98b7, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie