Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Wiszniowie i działającego przy niej punktu przedszkolnego na podstawie biletów miesięcznych

zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 298 dni · Lubelskie, Mircze

229 098 zł
wartość umowy

wartość netto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Wiszniowie i działającego przy niej punktu przedszkolnego na podstawie biletów miesięcznych
Gminny Zespół Ekonomiczno-administracyjny Szkół w Mirczu · Mircze
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kryłowska 20, 22-530 Mircze, Lubelskie
NIP 9191241764REGON 950232338zarejestrowana 23 grudnia 1995
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Korczyn, Świętokrzyskie
NIP 9591839637REGON 260343299zarejestrowana 20 stycznia 2012
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
O.271.2.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
298 dni
Publikacja w rejestrze
18 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
18 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Wiszniowie i działającego przy niej punktu przedszkolnego na podstawie biletów miesięcznych” (ID 58ae0867-2a68-4cd4-b917-10687b125080), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/58ae0867-2a68-4cd4-b917-10687b125080, stan wpisu z 2026-08-18, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie