Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup artykułów spożywczych na potrzeby działalności gastronomicznej

zawarta 29 lipca 2026 · 41. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Mazowieckie, Warszawa

19,58 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Dostawy warzyw i owoców na potrzeby działalności gastronomicznej”
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7010271052REGON 142734982zarejestrowana 31 grudnia 2010
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Południowa 14, 05-082 Zielonki-Parcela, Mazowieckie
NIP 1182242889REGON 522188070zarejestrowana 1 czerwca 2022
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
2 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (2)

  1. 30.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Zamówienie zrealizowane

  2. 30.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Umowa wykonana

Umowy między tymi stronami

wszystkie (41)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM OBSŁUGI KANCELARII PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ i BUKAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup artykułów spożywczych na potrzeby działalności gastronomicznej” (ID 5896111d-e77c-4694-9592-9eae9973126c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/5896111d-e77c-4694-9592-9eae9973126c, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie