Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Słuchawki nauszne oraz klawiatura mechaniczna zamawiana na potrzeby pracowników sekcji ds. wsparcia użytkowników z Uczelnianego Centrum Informatycznego.
zawarta 3 lipca 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 15 dni · Zachodniopomorskie, Szczecin
695,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby naukowe i dydaktyczne US.
Szczeciński · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Papieża Jana Pawła II 22a, 70-453 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8510208005REGON 001208777zarejestrowana 1 września 1985
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Racławicka 23, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie
NIP 8542203689REGON 812684100zarejestrowana 15 kwietnia 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- usz-2b6a59-2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 15 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI i EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA.