Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Oczyszczalni Ścieków, ul. Rolnicza 9, 06-420 Gołymin-Ośrodek
zawarta 10 lipca 2026 · okres: 175 dni · Mazowieckie, Gołymin-Ośrodek
478,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Gołymin-Ośrodek pochodzących z nieruchomości zamieszkałych
Gmina Gołymin-ośrodek · Gołymin-Ośrodek
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szosa Ciechanowska 8, 06-420 Gołymin-Ośrodek, Mazowieckie
NIP 5661886687REGON 130378090zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Gostkowska 83, 06-400 Ciechanów, Mazowieckie
NIP 5661643631REGON 130355722zarejestrowana 1 czerwca 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- 582/GM/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 175 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie