Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Leki (za wyjątkiem programów lekowych oraz leków do chemiot)

zawarta 17 sierpnia 2026 · 28. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Wielkopolskie, Konin

178,20 zł
wartość umowy
17 sierpnia 2026100% okresu19 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

WSZ-EP-5/2026 "Dostawa leków refundowanych stosowanych w ramach programów lekowych i chemioterapii"
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Romana Ostrzyckiego w Koninie · Konin
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 45, 62-504 Konin, Wielkopolskie
NIP 6651042675REGON 000311591zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9, 40-273 Katowice, Śląskie
NIP 6340125442REGON 271059470zarejestrowana 1 września 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
817889/08/26
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
2 dni
Data zakończenia
19 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
19 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
19 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 18.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    Zrealizowana

Umowy między tymi stronami

wszystkie (28)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. DR. ROMANA OSTRZYCKIEGO W KONINIE i SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Leki (za wyjątkiem programów lekowych oraz leków do chemiot)” (ID 56363d78-bbbf-44cb-96c6-09262c8e43fd), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/56363d78-bbbf-44cb-96c6-09262c8e43fd, stan wpisu z 2026-08-19, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie