Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
roboty budowlane polegające na przebudowie z rozbudową (modernizacją) kotłowni szkoły podstawowej w Pępowie w zakresie instalacji kotłowni i instalacji gazowej
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 36 dni · Wielkopolskie, Pępowo
140 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa z rozbudową (modernizacją) kotłowni szkoły podstawowej w Pępowie w zakresie instalacji kotłowni i instalacji gazowej
Gmina Pępowo · Pępowo
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisławy Nadstawek 6, 63-830 Pępowo, Wielkopolskie
NIP 6961840454REGON 411050592zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wschowa, Lubuskie
NIP 6971069954REGON 410363337zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- WRG.272.1.9.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 36 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie