Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa dróg z nawierzchni bitumicznej i płyt drogowych na terenie gminy Stargard - część 1 pn. Budowa drogi z nawierzchni bitumicznej, dz. nr 349, obręb Grzędzice.
zawarta 28 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 95 dni · Zachodniopomorskie, Stargard
460 961 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa dróg z nawierzchni bitumicznych i płyt betonowych na terenie gminy Stargard
Gmina Stargard · Stargard
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rynek Staromiejski 5, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie
NIP 8542230947REGON 811685987zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaJSFP
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, Mazowieckie
NIP 5210421928REGON 010676681zarejestrowana 1 czerwca 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- IR.272.11.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 95 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA STARGARD i STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.