Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Rozbudowa Systemu Skanera Podatności - odnowienie posiadanych subskrypcji oraz zakup nowych wraz z 12 miesięcznym wsparciem producenta
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 381 dni · Mazowieckie, Warszawa
320 139 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Rozbudowa Systemu Skanera Podatności
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleje Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5261645000REGON 012261725zarejestrowana 12 grudnia 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Józefa Marcika 14A, 30-443 Kraków, Małopolskie
NIP 6790125206REGON 008398189zarejestrowana 1 stycznia 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- 150/BI/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 381 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie