Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zapotrzebowanie na wkład do strzykawki wysokociśnieniowej Illumena
zawarta 10 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Lubelskie, Biała Podlaska
1220,50 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa opatrunków, hemostatyków wchłanialnych, wyrobów medycznych, środków oftalmologicznych, witamin (...), w podziale na 36 części.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej · Biała Podlaska
ogłoszenie o wyniku z 29 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Terebelska 57-65, 21-500 Biała Podlaska, Lubelskie
NIP 5371960760REGON 000676708zarejestrowana 1 maja 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- 112.1268/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W BIAŁEJ PODLASKIEJ i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.