Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
„Budowa iluminacji świetlnych na moście zwodzonym w Dziwnowie-2” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i dokumentacją projektową, stanowiącymi integralną część umowy.
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 57 dni · Zachodniopomorskie, Dziwnów
440 684 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa iluminacji świetlnych na moście zwodzonym w Dziwnowie-2
Gmina Dziwnów · Dziwnów
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szosowa 5, 72-420 Dziwnów, Zachodniopomorskie
NIP 9860156976REGON 811684918zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Sympatyczna 24/9, 35-314 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8133845002REGON 387107229zarejestrowana 24 września 2020
Dane wpisu
- Numer umowy
- WZP.272.10.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 57 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak