Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi gminnej Dębiczek- Mączniki
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 60 dni · Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
560 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa drogi gminnej Dębiczek-Mączniki.
Gmina Środa Wielkopolska · Środa Wielkopolska
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
NIP 7861636737REGON 631258193zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Asfaltowa 1, 63-200 Golina, Wielkopolskie
NIP 6171559705REGON 250675218zarejestrowana 30 grudnia 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- 3032.1.394.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie