Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
leki
zawarta 11 sierpnia 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Śląskie, Bytom
48,16 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Dostawa żywności - 2 dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu · Bytom
ogłoszenie o wyniku z 1 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Batorego 15, 41-902 Bytom, Śląskie
NIP 6262511259REGON 270235892zarejestrowana 1 kwietnia 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9, 40-273 Katowice, Śląskie
NIP 6340125442REGON 271059470zarejestrowana 1 września 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 227/B/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2 W BYTOMIU i SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.