Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Wycinka drzew wraz z frezowaniem pni i korzeni, pielęgnacja drzew, usuwanie wiatrołomów w pasach dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego. CZĘŚĆ I - wycinka drzew i usuwanie wiatrołomów, frezowanie pni oraz prace interwencyjne w trybie awaryjnym.

zawarta 29 lipca 2026 · okres: 4 miesiące · Dolnośląskie, Lubin

134 900 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Wycinka drzew wraz z frezowaniem pni i korzeni, pielęgnacja drzew, usuwanie wiatrołomów w pasach dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego (2).
Powiat Lubiński · Lubin
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Kilińskiego 12B, 59-300 Lubin, Dolnośląskie
NIP 6922340500REGON 390647222zarejestrowana 24 sierpnia 1998
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Legnica, Dolnośląskie
NIP 6912485728REGON 021774001zarejestrowana 12 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
261/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
4 miesiące
Publikacja w rejestrze
5 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
5 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Wycinka drzew wraz z frezowaniem pni i korzeni, pielęgnacja drzew, usuwanie wiatrołomów w pasach dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego. CZĘŚĆ I - wycinka drzew i usuwanie wiatrołomów, frezowanie pni oraz prace interwencyjne w trybie awaryjnym.” (ID 524c2f58-ad02-4135-9cbb-6dadbfd6a0b7), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/524c2f58-ad02-4135-9cbb-6dadbfd6a0b7, stan wpisu z 2026-08-05, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie