Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
część 2 - Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektu szkolnego przy ul. Granicznej 1 do miejsca doraźnego schronienia
zawarta 12 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 121 dni · Mazowieckie, Siedlce
114 878 zł
wartość umowy
część 2 - Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektu szkolnego przy ul. Granicznej 1 do miejsca doraźnego schronienia
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przystosowania części obiektów szkolnych do miejsc doraźnego schronienia
w Siedlcach
Miasto Siedlce · Siedlce
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8212525409REGON 711581765zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kazimierza Pułaskiego 3, 35-011 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 5170426456REGON 522463173zarejestrowana 4 lipca 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- F.272.70.2026/PR
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 121 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MIASTO SIEDLCE i JNS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.