Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zlokalizowanych na terenie Łodzi oraz w Tomaszowie Mazowieckim
zawarta 15 lipca 2026 · okres: 366 dni · Łódzkie, Łódź
90 788 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa środków czystości, rękawiczek i materiałów higienicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zlokalizowanych na terenie Łodzi oraz w Tomaszowie Mazowieckim.
Uniwersytet Łódzki · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68, 90-136 Łódź, Łódzkie
NIP 7240003243REGON 000001287zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Księcia Ziemowita 59, 03-885 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131437554REGON 012459380zarejestrowana 25 kwietnia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 1/40/ZP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie