Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 184036G w miejscowości Wyrówno
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 100 dni · Pomorskie, Lipusz
308 046 zł
wartość umowy
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 184036G w miejscowości Wyrówno
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 184036G w miejscowości Wyrówno
Gmina Lipusz · Lipusz
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wybickiego 27, 83-424 Lipusz, Pomorskie
NIP 5911568529REGON 191675221zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Nowa 49, 62-070 Palędzie, Wielkopolskie
NIP 7861395883REGON 631014321zarejestrowana 31 października 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- RG.272.6.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 100 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie