Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
roboty budowlane pn. "Nowy klimatyczny plac zabaw w Parku Zadole w Katowicach"
zawarta 26 sierpnia 2026 · okres: 127 dni · Śląskie, Katowice
705 819 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Nowy klimatyczny plac zabaw w Parku Zadole w Katowicach”
Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 138, 40-523 Katowice, Śląskie
NIP 6340015570REGON 003545711zarejestrowana 28 grudnia 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Chorzów, Śląskie
NIP 6272629666REGON 241537064zarejestrowana 19 stycznia 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- NZI.262.27.81.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 127 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie