Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

przegląd

zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 30 dni · Lubuskie, Nowa Sól

2317,41 zł
wartość umowy

systemu monitorowania

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dzierżawa aparatu SPOTFIRE wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem( drukarka, UPS) oraz zakup testów identyfikacyjnych SPOTFIRE R/ST panel na potrzeby Laboratorium Bakteriologicznego WS SP ZOZ w Nowej Soli.
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Nowa Sól
ogłoszenie o wyniku z 6 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Chałubińskiego 7, 67-100 Nowa Sól, Lubuskie
NIP 9251723350REGON 970774733zarejestrowana 22 grudnia 1998
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. gen. Józefa Zajączka 9, 01-518 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5270203342REGON 010565119zarejestrowana 3 lutego 1992
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
AET-247/548/26
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
30 dni
Publikacja w rejestrze
12 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
12 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „przegląd” (ID 4e600117-cff4-4ddd-8652-93c8c8248910), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/4e600117-cff4-4ddd-8652-93c8c8248910, stan wpisu z 2026-08-12, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie