Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zakup oraz przeniesienie własności przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego koncentratu czynnika krzepnięcia VIII zawierającego czynnik von Willebranda w proporcji FVIII:FVW co najmniej 1:1 - Fanhdi w łącznej ilości 3 504 000 j.m.
zawarta 6 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 544 dni · Mazowieckie, Warszawa
2 733 120 zł
wartość umowy
dwa miliony siedemset trzydzieści trzy tysiące sto dwadzieścia złotych 00/100
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Koncentrat CZYNNIKA KRZEPNIĘCIA VIII (OSOCZOPOCHODNEGO LUB REKOMBINOWANEGO) wraz z sukcesywnymi dostawami do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz domów pacjentów; znak postępowania: ZZP.ZP.411.50.2026
Narodowe Centrum Krwi · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5252378108REGON 140738473zarejestrowana 12 października 2006
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZZP.ZP.411.80.2026.C4
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 544 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: NARODOWE CENTRUM KRWI i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.