Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zadanie 4: Sprzątanie budynku dydaktycznego wraz z magazynem książek przy al. Armii Krajowej 36a w Częstochowie

zawarta 23 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Śląskie, Częstochowa

245 880 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sprzątanie obiektów Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie · Częstochowa
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jerzego Waszyngtona 4/8, 42-200 Częstochowa, Śląskie
NIP 5730116775REGON 000001494zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krakowska 45, 42-204 Częstochowa, Śląskie
NIP 5732870476REGON 365738208zarejestrowana 28 października 2016
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP.26.2.62.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 rok
Publikacja w rejestrze
12 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
12 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (5)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE i "FUNDACJA SOCJALNA JURA".

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zadanie 4: Sprzątanie budynku dydaktycznego wraz z magazynem książek przy al. Armii Krajowej 36a w Częstochowie” (ID 4d01f14e-1418-4c49-879e-3985addf4d44), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/4d01f14e-1418-4c49-879e-3985addf4d44, stan wpisu z 2026-08-12, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie