Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Zakup i dostawa kosiarki dyskowej i bijakowej na potrzeby realizacji projektu nr 1 pn.: Odtworzenie sieci alei wierzbowo - lipowych oraz ochrona czynna owadów poprzez przywrócenie integralności siedlisk i zachowanie bioróżnorodności (1a129) w podziale na zadania częściowe
zawarta 27 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 61 dni · Świętokrzyskie, Kielce
43 200 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa kosiarki dyskowej i bijakowej na potrzeby realizacji projektu nr 1 pn.: „Odtworzenie sieci alei wierzbowo-lipowych oraz ochrona czynna owadów poprzez przywrócenie integralności (...)
Województwo Świętokrzyskie - Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Łódzka 244, 25-655 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591880918REGON 001390084zarejestrowana 1 września 1989
WykonawcaPrzedsiębiorca
Nowe Zduny 82, 99-400 Zduny, Łódzkie
NIP 8341890743REGON 384439304zarejestrowana 24 września 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZPK-FEŚ_I.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 61 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZESPÓŁ ŚWIĘTOKRZYSKICH I NADNIDZIAŃSKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH i 4SEASONSTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.