Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
produkty mleczarskie
zawarta 11 sierpnia 2026 · 22. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Świętokrzyskie, Kazimierza Wielka
149,16 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa żywienia zbiorowego
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej · Kazimierza Wielka
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Partyzantów 12, 28-500 Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie
NIP 6621518794REGON 000302362zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wygoda 147, 32-700 Bochnia, Małopolskie
NIP 8680000752REGON 000438481zarejestrowana 15 grudnia 1975
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 dzień
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W KAZIMIERZY WIELKIEJ i OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA.