Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Zakup akcesoriów komputerowych
zawarta 14 lipca 2026 · okres: 154 dni · Mazowieckie, Warszawa
41 212 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup akcesoriów komputerowych
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Chłodna 52, 00-872 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272262656REGON 016362050zarejestrowana 12 czerwca 2000
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
NIP 6611678042REGON 260283901zarejestrowana 14 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 195/WUP/07/2026/FP/PTFEM/ZZP/29
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 154 dni
- Publikacja w rejestrze
- 23 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 23 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak