Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup licencji ITmanager
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 7 dni · Małopolskie, Kraków
3900,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i wdrożenie systemu do zdalnego zarządzania, monitorowania i zabezpieczania urządzeń mobilnych Zamawiającego.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 28 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kanonicza 12, 31-002 Kraków, Małopolskie
NIP 6761026884REGON 121116654
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice, Śląskie
NIP 9542398848REGON 277748264zarejestrowana 1 kwietnia 2002
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 7 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 24.08.2026Wygaśniecie umowy
umowa została zrealizowana