Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Strzykawka 3-częściowa 3 ml, opak: 5; Strzykawka 3-częściowa 5 ml, opak: 5; Strzykawka 3-cześciowa 10 ml, opak: 5;
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 14 dni · Dolnośląskie, Bolesławiec
290,65 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywne dostawy środków kontrastowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Zespół Opieki Zdrowotnej · Bolesławiec
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jeleniogórska 4, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie
NIP 6121542507REGON 000310338zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Widna 4, 50-543 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8990107208REGON 930533357zarejestrowana 6 września 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 105/2026/A
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 14 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie