Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług wykonania przeglądów technicznych oraz konserwacji obejmującą aparaturę i sprzęt medyczny stanowiący własność Zamawiającego wraz z wymianą części eksploatacyjnych
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 879 dni · Wielkopolskie, Poznań
6480,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
38_Usługa wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dojazd 34, 60-631 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811617330REGON 631178710zarejestrowana 15 lipca 1998
WykonawcaJSFP
Aleja Rzeczypospolitej 14/2.8, 02-972 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5210085040REGON 011547170zarejestrowana 2 kwietnia 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.260.38.12.2025.AW
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 879 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie