Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027. Dowóz do i odwóz z: Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznego Przedszkola Kasztanowy Ogród w Środzie Wielkopolskiej.

zawarta 7 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Wielkopolskie, Środa Wielkopolska

384 719 zł
wartość umowy

kwota brutto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Gmina Środa Wielkopolska · Środa Wielkopolska
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
NIP 7861636737REGON 631258193zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kwiatowa 12, 63-000 Brodowo, Wielkopolskie
NIP 7861732145REGON 527845755zarejestrowana 20 lutego 2024
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
3032.1.381.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 rok
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA ŚRODA WIELKOPOLSKA i MS AUTOKARY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027. Dowóz do i odwóz z: Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznego Przedszkola Kasztanowy Ogród w Środzie Wielkopolskiej.” (ID 48592387-b2a7-4016-8535-d7b995ca058e), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/48592387-b2a7-4016-8535-d7b995ca058e, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie