Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa modernizacja drogi gminnej nr 102085L dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Czemierniki Kolonia Północna odcinek o długości 905 mb. Przebudowa drogi wewnętrznej w Lichtach
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 62 dni · Lubelskie, Czemierniki
652 735 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa modernizacja drogi gminnej nr 102085L dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Czemierniki Kolonia Północna odcinek o długości 905 mb. Przebudowa drogi wewnętrznej w Lichtach
Gmina Czemierniki · Czemierniki
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zamkowa 9, 21-306 Czemierniki, Lubelskie
NIP 5381850582REGON 030237486zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, Mazowieckie
NIP 5210421928REGON 010676681zarejestrowana 1 czerwca 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.271.4.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 62 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie