Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa materiałów szewnych
zawarta 31 lipca 2026 · okres: 24 miesiące · Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
138 693 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego · Grudziądz
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. dr. Ludwika Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
NIP 8762008352REGON 870298738zarejestrowana 26 kwietnia 1995
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wilanowska 2G/8, 05-500 Józefosław, Mazowieckie
NIP 1231533783REGON 525359967zarejestrowana 19 maja 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- Z/239/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 31 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie