Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Bydgoszczy.

zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 117 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

21 638 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy
Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 9531108025REGON 000293841zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Gałczyńskiego 8, 05-090 Raszyn, Mazowieckie
NIP 5220003055REGON 006216920zarejestrowana 24 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
EZP.273.67.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
117 dni
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Bydgoszczy.” (ID 4584bf3b-e299-474a-a209-8f014f7ec823), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/4584bf3b-e299-474a-a209-8f014f7ec823, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie