Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
DOKOŃCZENIE ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA:"OSTROWIECKI ROZBRYKANIEC W OSTROWACH GÓRNICZYCH" UMOWA NR WIM.272.69.1.42.2026
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 93 dni · Śląskie, Sosnowiec
185 200 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Dokończenie robót budowlanych w ramach:
1. Zagospodarowania terenu poprzez wykonanie wybiegu dla psów w dzielnicy Pogoń.
2. Ostrowieckiego Rozbrykańca w Ostrowach Górniczych.”
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu · Sosnowiec
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Zwycięstwa 20, 41-200 Sosnowiec, Śląskie
NIP 6440015167REGON 000515885zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sosnowiec, Śląskie
NIP 6443152597REGON 240515623zarejestrowana 28 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- UI/31/WIM/956/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 93 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie