Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Utworzenie mieszkania wspomaganego dla osoby niesamodzielnej z terenu gminy Biała – zmiana sposobu użytkowania i remont lokalu mieszkalnego Ligota Bialska 60
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 35 dni · Opolskie, Biała
105 366 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Utworzenie mieszkania wspomaganego dla osoby niesamodzielnej z terenu gminy Biała – zmiana sposobu użytkowania i remont lokalu mieszkalnego Ligota Bialska 60
Gmina Biała · Biała
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Rynek 10, 48-210 Biała, Opolskie
NIP 7551912048REGON 531413343zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piastowska 51B, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
NIP 4980267055REGON 367781993zarejestrowana 13 lipca 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- GKZP.042.6.2026Roboty
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 35 dni
- Publikacja w rejestrze
- 14 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak