Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Roboty budowlane polegające na budowie terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym - część 1.

zawarta 28 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Podlaskie, Dobrzyniewo Duże

7 530 284 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Budowa terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym
Gmina Dobrzyniewo Duże · Dobrzyniewo Duże
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Białostocka 25, 16-002 Dobrzyniewo Duże, Podlaskie
NIP 9661844107REGON 050659250zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szosa Knyszyńska 2, 15-694 Fasty, Podlaskie
NIP 9662201400REGON 540639511zarejestrowana 13 stycznia 2025
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
RIR.272.8.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
12 miesięcy
Publikacja w rejestrze
19 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
19 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Roboty budowlane polegające na budowie terenów turystyczno-rekreacyjnych nad rzeką Supraśl w Dobrzyniewie Fabrycznym - część 1.” (ID 447b4cda-77a0-4cfd-8dc1-8585a5b3d011), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/447b4cda-77a0-4cfd-8dc1-8585a5b3d011, stan wpisu z 2026-08-19, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie