Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

art. medyczne jednorazowe

zawarta 20 lipca 2026 · okres: 732 dni · Lubelskie, Lublin

8372,16 zł
wartość umowy

osiem tysięcy trzysta siedemdziesiąt dwa złote 16/100 brutto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa żeli i elektrod
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, Lubelskie
NIP 7122429274REGON 431029234zarejestrowana 1 stycznia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Obornicka 10, 62-002 Złotkowo, Wielkopolskie
NIP 7773104679REGON 301077716zarejestrowana 14 kwietnia 2009
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
EO/EZ 2732/32-4/26
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
732 dni
Publikacja w rejestrze
21 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
21 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „art. medyczne jednorazowe” (ID 42cb55bd-3d8b-415f-bc54-2d322786f79e), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/42cb55bd-3d8b-415f-bc54-2d322786f79e, stan wpisu z 2026-07-21, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie