Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
DOSTAWA NOWEGO SAMOCHODU MARKI VW AMAROK
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 4 miesiące · Pomorskie, Gdańsk
264 990 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup pojazdu terenowego do monitorowania środowiska oraz stanu czystości wód polskich obszarów morskich dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej.
Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5830008097REGON 190241779zarejestrowana 14 lutego 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sokółka, Podlaskie
NIP 5451613948REGON 200117090zarejestrowana 26 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 4/T/2026/101/K/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie