Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa i montaż verticali dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Podkarpackie, Rzeszów
246 463 zł
wartość umowy
Wartość umowy z opcją
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa i montaż verticali dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Geodetów 1, 35-959 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8131096298REGON 001023003zarejestrowana 1 stycznia 1983
WykonawcaPrzedsiębiorca
Borowina Sitaniecka, Lubelskie
NIP 9221648773REGON 950331448zarejestrowana 14 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 1801-ILZ.023.71.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie