Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji Otola - Wola Libertowska
zawarta 20 sierpnia 2026 · na czas nieoznaczony · Śląskie, Żarnowiec
1 370 891 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych relacji Otola - Wola Libertowska” etap I
Gmina Żarnowiec · Żarnowiec
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Krakowska 34, 42-439 Żarnowiec, Śląskie
NIP 6492297723REGON 276258902zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
68, 29-130 Lubachowy, Świętokrzyskie
NIP 6460009572REGON 271715430zarejestrowana 26 marca 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie