Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Domu Pomocy Społecznej w Wojszycach w ramach umowy kompleksowej
zawarta 29 lipca 2026 · okres: 1 rok · Łódzkie, Wojszyce
255 303 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Domu Pomocy Społecznej w Wojszycach
Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach · Bedlno
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
47, 99-311 Wojszyce, Łódzkie
NIP 7751148356REGON 001068610zarejestrowana 25 sierpnia 1983
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk, Pomorskie
NIP 9570968370REGON 220418835zarejestrowana 17 maja 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- SKUBI/2026/0188990
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 31 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie