Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
materace przeciwodleżynowe
zawarta 25 sierpnia 2026 · okres: 60 dni · Mazowieckie, Siedlce
7130,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa mebli i wyposażenia dla potrzeb Centrum Zdrowia Psychicznego funkcjonującego w ramach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Siedlce
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Kilińskiego 29, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8212056050REGON 000310309zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Podamirowo, Zachodniopomorskie
NIP 8421255983REGON 320301610zarejestrowana 28 października 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 245/SPZOZ/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie