Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup i dostawa leków do programów lekowych i innych leków w Pakiecie nr 4 - Gąbki lecznicze.
zawarta 26 sierpnia 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 154 dni · Małopolskie, Kraków
71 300 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa leków do programów lekowych i innych leków
Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prądnicka 35-37, 31-202 Kraków, Małopolskie
NIP 9451932621REGON 357207664zarejestrowana 18 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Jana Kazimierza 16, 01-248 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250004220REGON 000288343zarejestrowana 15 grudnia 1975
Dane wpisu
- Numer umowy
- 623/ZP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 154 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. GABRIELA NARUTOWICZA W KRAKOWIE i CENTRALA FARMACEUTYCZNA "CEFARM" SPÓŁKA AKCYJNA.