Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup wyposażenia i materiałów gospodarczych. Zakup sprzętu gospodarczego.
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Dolnośląskie, Wrocław
96 868 zł
wartość umowy
Na wartość umowy składa się: zakupione wyposażenie i materiały gospodarcze oraz sprzęt gospodarczy.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA KRZESEŁ BIUROWYCH, FOTELI I WERSALEK (KANAP) TAPICEROWANYCH ORAZ WYPOSAŻENIA POMIESZCZEŃ ZE STALI NIERDZEWNEJ
4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8992228956REGON 930090240zarejestrowana 26 września 1980
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wilcza 27, 50-429 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8940007657REGON 930075920zarejestrowana 2 stycznia 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- 03/08/PZL/DG/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie