Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy kontrastu
zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Małopolskie, Tarnów
30 657 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy leków i preparatów do żywienia dojelitowego
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie · Tarnów
ogłoszenie o wyniku z 2 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 13, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8732714039REGON 000313408zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 228/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie