Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup frezów.

zawarta 10 lipca 2026 · 10. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 32 dni · Łódzkie, Łódź

15 870 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

12/PN/ZP/D/2026 - Dostawa akcesoriów do sprzętu medycznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr. 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 6 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź, Łódzkie
NIP 7251019093REGON 000288774zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
AC/00000098/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
32 dni
Publikacja w rejestrze
4 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
4 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (10)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 1 IM. NORBERTA BARLICKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup frezów.” (ID 3d964a99-68d5-48cd-b480-bf2c18a280ff), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/3d964a99-68d5-48cd-b480-bf2c18a280ff, stan wpisu z 2026-08-04, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie