Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
usługi szkoleniowe
zawarta 18 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 123 dni · Dolnośląskie, Wałbrzych
7500,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
USŁUGA PRZEPROWADZENIA SZKOLEŃ DLA AKADEMII NAUK STOSOWANYCH ANGELUSA SILESIUSA W PODZIALE NA 14 CZĘŚCI
Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa · Wałbrzych
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych, Dolnośląskie
NIP 8862476667REGON 891041167zarejestrowana 1 lipca 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Antoniego Madalińskiego 8/215, 70-101 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8513151613REGON 321023030zarejestrowana 27 czerwca 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 94/DA/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 123 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH ANGELUSA SILESIUSA i SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.