Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn - część 5
zawarta 12 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 176 dni · Śląskie, Tarnowskie Góry
150 055 zł
wartość umowy
Wartość netto wynikająca z zawartej umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Utrzymanie zimowe dróg powiatowych Powiatu Tarnogórskiego w sezonie 2026/2027”
Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach · Tarnowskie Góry
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Pyskowicka 54, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie
NIP 6452170399REGON 276288702zarejestrowana 1 marca 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Klonowa 11, 42-700 Lubliniec, Śląskie
NIP 5751839378REGON 240865033zarejestrowana 18 września 2007
WykonawcaJSFP
ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie
NIP 6452513103REGON 276255170zarejestrowana 1 stycznia 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 29/U/08/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 176 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH i "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.