Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Remont poboczy na leśnym odcinku drogi powiatowej nr 1793 T (0618T) Lipie – Starachowice.

zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 45 dni · Świętokrzyskie, Starachowice

68 000 zł
wartość umowy

Wartość brutto umowy 83639,69.

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Starachowickiego w sezonie zimowym 2026/2027.
Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach · Starachowice
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ostrowiecka 15, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie
NIP 6641830342REGON 291019637zarejestrowana 1 stycznia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Starachowice, Świętokrzyskie
NIP 6641027177REGON 290660020zarejestrowana 12 listopada 2012
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP.2513.49.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
45 dni
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Remont poboczy na leśnym odcinku drogi powiatowej nr 1793 T (0618T) Lipie – Starachowice.” (ID 3be2458b-d022-43e3-a9b4-5bcc5f447c5b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/3be2458b-d022-43e3-a9b4-5bcc5f447c5b, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie