Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
28 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 · Jastrzębie-Zdrój
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Jana Pawła II 7, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie
NIP 6331045778REGON 272790824zarejestrowana 1 stycznia 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Gdańska 2, 40-719 Katowice, Śląskie
NIP 6342833798REGON 360353490zarejestrowana 19 grudnia 2014
Dane wpisu
- Numer umowy
- 595/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie