Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) przy ulicy Targowej 30 w Siedlcach.
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 153 dni · Mazowieckie, Siedlce
270 475 zł
wartość umowy
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) przy ulicy Targowej 30 w Siedlcach.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) przy ulicy Targowej 30 w Siedlcach
Miasto Siedlce · Siedlce
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8212525409REGON 711581765zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Błonie 3, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8212090331REGON 711633545zarejestrowana 16 kwietnia 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- F.272.63.2026/GK
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 153 dni
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie