Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w ramach zad Przebudowa kompleksu szatniowego męskiego wraz z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz dostosowanie pochylni wewnętrznej dla osób niepełnosprawnych
zawarta 6 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 93 dni · Mazowieckie, Siedlce
231 594 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach” - III
Miasto Siedlce · Siedlce
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8212525409REGON 711581765zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Siedlce, Mazowieckie
NIP 8210003753REGON 008424863zarejestrowana 15 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- F.272.64.2026/PR
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 93 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MIASTO SIEDLCE i STANISŁAW REMISZEWSKI STANISŁAW REMISZEWSKI ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY.